Wysyłka

Zamówienia wysyłane są po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po otrzymaniu informacji o zarejestrowaniu wpłaty w serwisie Przelewy24. Nie wysyłamy zamówień na podstawie potwierdzeń przelewów wysyłanych mailowo.

Wysyłka następuje do 24h od zaksięgowania wpłaty, w wyjątkowych przypadkach może się wydłużyć do 72h.

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej Pocztex, Kurier InPost, Paczkomaty InPost.

Paczki z owadami wysyłamy jedynie za pośrednictwem Poczty Polskiej Pocztex. Paczki wysyłamy od poniedziałku do środy włącznie. W te dni wysyłamy paczki zakupione i opłacone do godziny 22:00 poprzedniego dnia. W czwartki wysyłamy jedynie paczki Pocztex24 - zakupione oraz opłacone do godziny 22:00 poprzedniego dnia. W piątki nie wysyłamy paczek z owadami.

Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania wysyłek z owadami ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne tzn. zbyt niskie temperatury zimą lub zbyt wysokie latem.

Informacja o koszcie wysyłki jest dostępna w trakcie dokonywania zamówienia na formularzu zawierającym zestawienie zamówionych towarów.

W przypadku niestandardowych, dużych paczek koszt wysyłki może ulec zmianie, o czym Kupujący jest informowany po przetworzeniu zamówienia.

Odbiór osobisty może mieć miejsce po wcześniejszym uprzedzeniu, w naszym sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Łodzi przy ul. Kasprzaka 7/9 bud. C (teren Art-Domu).

Płatność za towar wraz z wybranym kosztem wysyłki można wpłacić za pośrednictwem następujących metod płatności:

a) przelew na rachunek bankowy Sprzedawcy mBank 70 1140 2004 0000 3302 7021 1080

b) płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24

W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia.

Ze względu na specyfikę oferty żywych owadów nie wysyłamy ich za pobraniem i nie robimy od tej zasady wyjątków.